ما که هستیم؟

شرکت رامش روژان ماندگار با برند مدیاف در سال 1397 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است. مرکزیت فعالیت مجموعه ما در استان البرز و شهر کرج میباشد اما با به کارگیری روش های مناسب و مدرن در اکثر شهرهای کشور دارای خدمات هستیم و گسترش روزانه دامنه فعالیت شرکت در سطح کشور و حتی جهان از چشم اندازهای ما میباشد و در این راستا دعوت به همکاری میکنیم.

موسس ها و مدیران مجموعه مدیاف دارای 10 سال سایقه کار اجرایی در بحث تولید و بازرگانی هستند و از این رو با دغدغه های تولید کنندگان و کارخانه داران و حتی وارد کنندگان کشور علی الخصوص در حیطه فروش محصولات و هزینه ها و مشکلات تولید آشنا هستند.

محصولات مدیاف

محصولات شرکت مدیاف به دو دسته در حوزه کشاورزی تقسیم میگردند:

  • دانه های خوراکی
  • بستر های کشت

محصولات خوراکی که بر روی آنها فعالیت میکنیم دانه هایی هستند که از بابت زراعت و همچنین ارزش غذایی جایگاه ویژه ای در جهان دارند به طوری که میتوان با کمترین هزینه ها به خصوص در بحث مصرف اب آنها را تولید نمود و جایگزین خوراکی هایی کرد که منابع آنها رو به کاهش هستند.
همچنین به دلیل خواص درمانی این محصولات از آنها به عنوان گیاهان دارویی نیز یاد میشود و در کنار همه این موارد ارزش غذایی بسیار بالای دانه های خوراکی ما آنها را در دسته سوپر فود ها قرار داده است.

بستر کشت مدیاف

دسته دوم بستر های کشت بدون خاک یا همان هیدروپونیک هستند که امروزه با توجه به رشد صنعت گلخانه داری نیاز مبرم به این دسته از محصولات رو به افزایش است. از مزایای این بستر ها میتوان به کاهش مصرف آب و کود، افزایش بهره وری گیاهان، کاهش دوره رشد گیاه و افزایش کیفیت محصولات اشاره کرد.
با توجه به کمبود آب در بسیاری از مناطق کشور و جهان و همچنین نبود خاک حاصلخیز در این مناطق، برای رشد کشاورزی نیاز است که واحدهای گلخانه ای تاسیس گردند.

چشم انداز ما

محصولاتی که در بالا توضیحاتی در مورد آنها اشاره کردیم از دسته محصولات وارداتی در کشور محسوب میگردند و در حال حاضر ایران تولید مرغوب و مناسبی در این حوزه ها نداشته است تا بتوان جایگزین کرد.
البته لازم به ذکر است محصولاتی مانند کینوا و جو دوسر از سال 1396 در ایران تولید میشوند اما هنوز در بحث زراعت، ژنوتیپ بذرها و همچنین فراوری بعد از برداشت به تکنولوژی و کیفیت لازم نرسیده ایم.
در بحث بسترهای کشت نیز که سرآمد آنها محصول کوکوپیت است در چند سال اخیر توانسته ایم محصولی جایگزین با نام پالم پیت روانه بازار کشور کنیم اما هنوز در این مورد نیز به طور 100% به کیفیت لازم نرسیده ایم.

شرکت مدیاف در نظر دارد از طریق همکاری با تمامی تولید کنندگان و فعالان داخلی این حوزه ها و تبادل اطلاعات بازار فروش و همچنین موارد فنی، علاوه بر برطرف نمودن نیاز داخلی کشور با تولید ملی صادرات محصولات فوق را انجام دهیم و بتوانیم در بازار جهانی هم با توکل بر خدا عرض اندام کنیم.