خرید عمده میوه خشک

خرید عمده میوه خشک ارگانیک از کارخانه

برای خرید عمده میوه خشک به دلیل عرضه زیاد این محصول با کیفیت ها و قیمت های متنوع، گاهی اوقات خریداران دچار سردرگمی میشوند. در اینجا چند نکته را جهت آسان تر شدن خرید میوه خشک مطرح میکنیم:

  1. ارتباط قیمت میوه خشک و میزان رطوبت آن: هر چقدر رطوبت میوه خشک شده بالاتر باشد طبیعتا وزن کمتری را از دست داده است و قیمت تمام شده ارزان تری هم برای تولید کننده این محصول دارد. در نظر داشته باشید که بالا بودن رطوبت میتواند موجب خرابی زودتر میوه خشک و همچنین چسبندگی آنها به همدیگر شود.
  2. استفاده از مواد نگهدارنده و تثبیت کننده در میوه خشک عمده: متابی و گوگرد در میان تولید کنندگان میوه خشک بالاترین مصرف را دارد و یکی از بیشترین آثاری که دارند رنگ دهی بهتر به میوه خشک میباشد. ولی تعداد کمی از تولید کننده های میوه خشک از جمله مجموعه باغ زندگی بدون استفاده از هیچ تثبیت کننده و افزودنی محصولات خود را تولید میکنند و در واقع میوه خشک ارگانیک را عرضه میکنند و این امر مستلزم اجرای مراحلی در فرایند تولید میوه خشک است که قیمت تمام شده آن را بالاتر میبرد.

با استفاده از این نکات و اطلاع از آنها میتوانید برای خرید عمده میوه خشک مطمئن تر اقدام کنید.

پخش عمده انواع میوه خشک از تهران

ما در اینجا تلاش کرده ایم با ایجاد تنوع در محصولات و داشتن اکثر میوه های فصول مختلف پخش میوه خشک را برای مصرف کنندگان و فروشندگان این محصول به خوبی انجام دهیم. با توجه به اینکه واحد تولیدی و همچنین انبار توزیع ما در تهران واقع شده است دسترس پذیری خوبی برای خریداران عمده میوه خشک داریم.
پخش میوه خشک در تهران و سایر استان ها به صورت بسته بندی و فله قابل انجام است و چنانچه شما واحد بسته بندی هستید میتوانید به صورت فله این محصول را از ما تهیه کنید و با برند خودتان میوه خشک بسته بندی تولید کنید، و چنانچه فروشگاه دارید یا حتی صادر کننده میوه خشک هستید میتوانید میوه خشک بسته بندی ما را با تمامی مجوزات لازم خریداری کنید.

فروش میوه خشک فله

از آنجا که محصول میوه خشک وقتی به دست خریدار آن میرسد باید ظاهر مناسبی در کنار طعم خوب داشته باشد بسته بندی فله این محصول مهم است که به چه صورت انجام گردد. شاید اگر برخی از میوه خشک ها در بسته های خیلی بزرگ مثلا 10 کیلویی ارسال گردند هم از نظر حجمی جابجایی و انبار کردن آن سخت میشود و هم اینکه امکان دارد ردیف های پایینی خرد شوند و ظاهر اولیه خود را از دست بدهند، از این رو ما برای فروش میوه خشک فله با توجه به نوع میوه بسته بندی درخور همان را لحاظ کرده ایم.

قیمت میوه خشک مخلوط

میوه خشک مخلوط یکی از پر طرفداران ترین محصولات و تنقلات در میان مخصوصا افرادی است که به تغذیه خود اهمیت میدهند و این محصول ترکیبی از میوه های ترش و شیرین و پر کالری و کم کالری میباشد.
اما نکته قابل توجه در مورد میوه خشک مخلوط قیمت این محصول است و چالشی است که بسیاری از افراد در مورد آن دارند.
لازم به ذکر است قیمت میوه خشک مخلوط علاوه بر نکات گفته شده در بالا بسته به اینکه چه درصدی از چه نوع میوه ای در آن مورد استفاده قرار گیرد متغیر است. به عنوان مثال میوه انبه خشک یکی از نمونه های گران انواع میوه خشک است و اگر درصد قابل توجهی در میوه خشک مخلوط از آن استفاده شود در قیمت تاثیر زیادی دارد. میوه خشک هایی مثل آناناس خشک، موز خشک، نارگیل خشک شرایط مشابهی با انبه دارند و البته با قیمت های متفاوت.

یکی از ارزان ترین میوه خشک ها شاید سیب خشک باشد اما توجه داشته باشید همین محصول هم اگر با پوست و هسته خشک شود قیمت بسیار ارزان تری از سیب خشک بدون پوست و هسته و کاملا چیپسی دارد.

تولید میوه خشک صادراتی با مجوز

برای تولید میوه خشک صادراتی باید به یک سری شاخص های کیفیتی توجه نمود تا محصول ما حتی از طرف کشورهای سخت گیر مورد قبول واقع گردد.
علاوه بر بحث نوع بسته بندی که انعطاف پذیری لازم در آن بسته به نوع سفارش وجود دارد کیفیت خود میوه خشک باید در بهترین شرایط قرار گیرد که مواردی مانند میزان رطوبت، مواد اولیه استفاده شده، محیط و شرایط نگهداری محصول نهایی، سایز بندی و سورت میوه خشک تولید شده، یک دست بودن میوه ها،بسیار حائز اهمیت میباشند.
علاوه بر بحث کیفیت برای صادرات میوه خشک نیاز به مجوزهای لازم میباشد که خدارو شکر مجموعه باغ زندگی با پیگیری های فراوان و بازرسی های به عمل آمده تمامی این موارد رو دریافت کرده است.

خرید عمده میوه خشک استوایی

باغ زندگی بهترین انتخاب برای خرید عمده میوه خشک استوایی با مناسب ترین قیمت و بی نظیرترین کیفیت است. میوه های خشک استوایی در سه مدل چیپس یا اسلایس، حبه و پفکی یا فریز درای تولید میشوند. با خرید عمده میوه های استوایی درجه یک از واردکنندگان اصلی و یا خرید مستقیم از تولیدکنندگان آن شرایط فراهم شده. تا میوه خشکهای استوایی با کیفی ممتاز و قیمتی تضمینی ارائه شود.

خرید عمده میوه خشک اصفهان

بازار خرید و فروش عمده میوه خشک در اصفهان به عنوان یکی از قطبهای اقتصادی کشور بسیار داغ است. کارگاهها و کارخانه های زیادی در این شهر در زمینه تولید انواع میوه خشک فعالیت دارند. و از اصفهان محصولات خود را به سراسر کشور ارسال میکنند.

خرید میوه خشک اصفهان

برای خرید مستقیم و بی واسطه میوه خشک در اصفهان با کیفیتی بی نظیر و صادراتی به ما سر بزنید. با بهترین شرایط سفارش خود را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید و دغدغه تامین، مرغوبیت و قیمت نداشته باشید.

خرید میوه خشک فله

بهترین پیشنهاد خرید میوه خشک فله با مناسبترین قیمت را ما به شما میدهیم. میوه خشک های درجه یک، تمیز و با عطری طعمی طبیعی و بی نظیر که با یک بار خرید قطعا مشتری همیشگی ما خواهید شد. در خرید میوه خشک فله نباید فقط فاکتور قیمت را لحاظ نمود بلکه کیفیت نیز بسیار حائز اهمیت است. میوه خشک به نوعی یک محصول پذیرایی نسبتاً لوکس، سالم و خوشمزه محسوب میشود. پس باید در نظر داشت خریداران این محصول از اقشاری هستند که برای کیفیت میوه خشک نیز اهمیت ویژه ای قائل هستند.

خرید میوه خشک فله ای

در خرید میوه خشک فله ای علاوه بر قیمت، آن چه اهمیت می یابد. کیفیت محصول است. پروسه تولید در مرغوبیت محصول نهایی میوه خشک تاثیر به سزایی دارد. ولی اغلب کم اهمیت انگاشته میشود.در برخی کارگاههای غیر مجاز در فرآیند تولید از مقدار زیادی گوگرد برای بالا بردن ماندگاری محصول استفاده میشود. بهداشت محیط رعایت نشده و ضد عفونی میوه ها اصولی صورت نمیگیرد. پروانه بهداشتی و سیب سلامت علاوه بر اعتبار بخشی به شرکتها نمایانگر رعایت نکات بهداشتی و استانداردهای تولید نیز میباشد.

خرید و فروش میوه خشک فله

در حال حاضر خرید و فروش میوه خشک به صورت فله ای و در صنف آجیل فروشیها و قنادی ها صورت میگیرد. در صورتی که باید به میوه خشک به عنوان یک تنقلات سالم نگاه کرد. که پروسه تولید آن نیز پیچیدگیهای خاص خود را دارد. بهداشت محیط، ضد عفونی اصولی و استفاده از نگهدارنده های مجاز از موارد اولیه ای است که در اکثر کارگاههای تولید این محصول رعایت نمیشود.

خریدار میوه خشک فله

خریداران میوه خشک فله بیشتر قنادیها، آجیل فروشان و شرکتهای بسته بندی هستند. علاوه بر این برخی تولید کنندگان نیز خریدار عمده این محصول هستند. امروزه میوه خشک به عنوان ماده اولیه در انواع غلات صبحانه، پروتئین بار و شکلاتهای میوه ای استفاده میشود. میوه خشکهای حبه ای نیز داخل بسته بندیهای آجیل بسیار پر طرفدار هستند.

قیمت میوه خشک صنعتی

قیمت و هزینه های تولید میوه خشک صنعتی به طور قطع از تولید خانگی و دستگاههای کوچک پایین تر خواهد بود. به چند دلیل که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. برای تولید میوه خشک صنعتی چندین تن میوه به یک باره خریداری میشود که به طبع قیمت آن بسیار پایین تر خواهد بود. در مقایسه با اینکه بخواهید میوه از فروشگاههای مجاورتان خریداری بفرمایید. دستگاههای خانگی میوه خشک کن نزدیک به یک شبانه روز برای خشک کردن میوه زمان نیاز دارند. با احتساب استهلاک دستگاه و هزینه برق غیر صنعتی این گونه تولید به صرفه نخواهد بود.

قیمت میوه خشک عمده

با یک کلیک لیست قیمت های انواع میوه خشک عمده را ملاحظه و برای مخلوط میوه خشک مدنظرتان استعلام بگیرید. ما به سراسر کشور ارسال داریم. نه تنها میتوانید روی فروش محصولات ما کار کنید و یا اگر تولیدی هستید از میوه خشک مرغوب و ارزان به عنوان ماده اولیه استفاده نمایید. بلکه علاوه بر اینها با مدارک و پروانه های ما میتوانید میوه خشک را صادر هم بفرمایید. از آن جا که قیمت و تنوع میوه در کشور ما نسبت به کشورهای همسایه بسیار مناسب است. این تجارت بسیار پر سود خواهد بود.

قیمت میوه خشک فله

قیمت میوه خشک فله برای محصولات مختلف متفاوت است. معمولا میوه خشکهای استوایی گرانتر از بقیه انواع میوه خشک هستند. مورد بعدی فصل خرید میوه است. طبیعی است زمانی که میوه تازه کمیاب و گران باشد تاثیر به سزایی بر قیمت میوه خشک شده خواهد داشت. شما در نظر بگیرید هر کیلوگرم میوخ خشک شده به طور میانگین تقریبا از ده کیلوگرم میوه تازه تولید میشود. بدیهی است که هر هزار تومان تفاوت قیمت در خرید میوه تازه ده هزار تومان بر قیمت میوه خشک شده موثر خواهد بود.

قیمت میوه خشک فله ای

با حذف واسطه ها و عرضه مستقیم محصولات بهترین قیمت خرید میوه خشک فله ای را به شما ارائه خواهیم داد. بازار میوه خشک بسیار عجیب است. بیشتر از این که تولید کننده ها در این بازار فعال باشند و محصول خود را ارائه نمایند. واسطه ها نبض بازار را به دست گرفته اند و به نوعی قیمت را تعیین میکنند. در این برهه نقش مصرف کننده برای حمایت از تولید کننده بسیار پر رنگ میشود. کمی وقت بگذارید و با جستجوی بیشتر مستقیم از تولید کننده خرید بفرمایید. این به نفع شما نیز خواهد بود زیرا میتوانید میوه خشک دلخواهتان را با قیمت مناسبتری تهیه کنید.

قیمت میوه خشک کیلویی

قیمت میوه خشک به صورت کیلویی به نوع آن محصول بستگی دارد. ولی ما به شما تضمین قیمت میدهیم. بهترین قیمتهای میوه خشک کیلویی چه به صورت تکی، چه انواع مخلوط میوه خشکهای لوکس، اقتصادی و مخلوط میوه های دلخواه شما در باغ زندگی ارائه میشود.

میوه خشک عمده از کجا بخرم

ما آمده ایم تا تحولی در بازارمیوه خشک ایجاد کنیم. تا دیگر دغدغه این را نداشته باشید که میوه خشک عمده را از کجا بخرم. تضمین کیفیت در کنار قیمت پیشنهاد ویژه ای است که قطعا توسط شرکت دیگری ارائه نخواهد شد. در باغ زندگی میوه های درجه یک از باغداران عزیز تهیه شده و در محیطی کاملا بهداشتی و استاندارد تولید شده و به شما خریداران محترم عرضه میگردند.

میوه خشک عمده اصفهان

اصفهان یکی از قطب های تجاری و صنعتی ایران است. برای خرید عمده میوه خشک عمده در اصفهان فقط کافیست تماس گرفته و محصول را درب شرکت یا فروشگاه خود تحویل بگیرید. آنچه حائز اهمیت است کیفیت میوه خشک و قیمت مناسب آن است. نکته بعدی دغدغه تامین و مهم تر از همه یکنواختی محصولی است که خریداری میفرمایید. اگر کیفیت محصولی که به مشتریانتان عرضه میکنید چندین مرتبه تغییر کند آنها را از دست خواهید داد. پس بهتر است یک تامین کننده معتبر برای خرید عمده میوه خشک پیدا کنید. البته خیلی مهم است که این تامین کننده تولید کننده نیز باشد. ( نمیخوایم مستقیم اشاره کنیم که منظورمون شرکت خودمون باغ زندگی هست!!! )

میوه خشک عمده کرج

باغ زندگی با استقرار دو خط تولید میوه خشک در صفادشت و اسلامشهر امکان خرید عمده مستقیم از درب کارخانه را به راحتی در کرج و تهران فراهم کرده است. از آن جا که باغات شهریار و کرج دارای مرغوبترین خاک و درجه یک ترین میوه ها هستند. بدیهی است که بازار خرید و فروش میوه خشک عمده در کرج باید هم داغ باشد. در این صورت هزینه حمل ها به شدت کاهش می یابد. میتوان میوه تازه را قبل از ورود به سردخانه مستقیم از باغدار خریداری نمود. از این رو قیمت تمام شده میوه خشک کاهش می یابد و مرغوبیت محصول نیز تضمین میشود.

خرید میوه خشک عمده

برای استعلام بهترین قیمت خرید میوه خشک عمده مستقیم از درب کارخانه با مشاوران فروش ما تماس بگیرید. سرانه مصرف میوه خشک به شدت رو به افزایش است. افراد جامعه با توجه به اطلاع رسانیهای صحیح به دنبال جایگزینی تنقلات سالم با چیپس، پفک و … هستند. میوه خشک محصولی است که علاوه بر سالم بودن بسیار خوشمزه نیز هست و این یک امتیاز مثبت بزرگ است. پس مطمئن باشد با خرید عمده میوه خشک و سرمایه گذاری روی این محصول قطعا جواب خواهید گرفت.

خرید میوه خشک کیلویی

خرید میوه خشک کیلویی از هر جهت به صرفه است. حق انتخاب دارید و میتوانید میوه خشک دلخواه خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. از آن جا که میوه خشک رطوبت بسیار پایینی دارد ماندگاری آن بالاست. اگر هم فروشگاه دارید خرید میوه خشک به صورت کیلویی به طبع برایتان مقرون به صرفه تر است. همچنین میتوانید مخلوط میوه خشک مدنظرتان را با توجه به بازار هدفتان تهیه کنید.

قیمت میوه خشک شده فله

آخرین قیمتهای میوه خشک شده فله را از ما بگیرید. یعنی ما هیچ نگرانی نداریم دورهایتان را بزنید. نمونه محصول شرکتها و تامین کننده های مختلف را تهیه بفرمایید. در آخر از ما هم استعلام بگیرید و نمونه دریافت کنید. خودتان متوجه تفاوتها خواهید شد. ما بهترین قیمت میوه خشک شده فله را با تضمین کیفیت به شما ارائه خواهیم کرد.

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...